Tel :

HACET İÇİN VEYA MUSİBETİ GİDERMEK İÇİN _

4 yıl önce
3.739 kez görüntülendi

HACET İÇİN VEYA MUSİBETİ GİDERMEK İÇİN _
Reklam

_______________BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM_______________
—–BİR MALIN SATILMASI İÇİN ——————
Bir malın satılması için o mal üzerine (7) defa DUHA suresi, (7) defa FİL suresi okunup üflenirse Allah’ın izni ile o mal en kısa zamanda satılır (kaynak yazma ,1,s-169)
________________HER TÜRLÜ AĞRIYA KARŞI OKUMA _______________
”Hastalıklı veya ağrıyan yerin üzerine el konularak Fatiha suresi okunur ve (7) defa şöyle dua edilirse o kimse Allah’ın izni ile şifa bulur (kitabül Fevaid,s-47)
________________YARIM BAŞ AĞRISINA __________
Yarım baş ağrısına yakalanmış bir hasta için hastanın sağ tarafına oturup, eline bir iğne alıp,aşağıdaki tertibin anahtarı durumundaki birinci harfe batırıp,besmele ile Fatiha suresini okuyup, daha sonra :
Bismillahirrahmanirrahim. Fe men kane minküm meridan ev bihi ezen min ra’sihi fe fidyetün min sıyamin ev sadekatin ev nüsük. Üskün üskün üskün ve lehu ma sekene fil leyli ven nehari ve hüves semiy’ul alim.
deyip okuma sırasında hastanın başını ağrıyan tarafa cevirmekgerekir .
_____HACET İÇİN VEYA MUSİBETİ GİDERMEK İÇİN ______________
Bir kimsenin bir haceti varsa veya gam,keder,musibetisabet etmiş olsa gece yarısı kalksın .Abdest alsın,iki rekat namaz kılsın.Selam verince kıbleye dönerek Allah Resulü( s.a.v) üzerine (1000) defa şöyle salatü selam getirsin:
Allahümme salli ve sellim ala seyyidina ve mevlana muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve tünkızüni biha min vahleti ve tükıylü biha asrati ve takdıy biha haceti.
Muhakkak ki Allah Teala gammını ve kederini izale eder dileğini verir (Deyrebi ,s-57)_
___________ALKOLİĞİ BU DURUMDAN VAZ GEÇİRMEK İÇİN ______________
Bir kimse, Mü’minun suresini geceleyin beyaz bir bez üzerine yazıp , içkiye mübtela bir kimsenin üzerine koyarsa , o kimse bir daha katiyyen içmeye cesaret edemez .
(ed- Dürrü’n – Nazıym .)
_______________BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM_________________
RUHU DARALIP TA UYUYAMAYANLAR İÇİN UYKUSUZLUK İÇİN DUA ____________
Allahümme garatin nücumü ve hedeetıl uyunü ve ente hayyun kayyumün la te ‘huzüke sinetün vela nevm.Ya hayyü ya kayyumü ehdi’Leyli ve enim ayni .
arkasından felak nas surelerini okuyup dualayın RABBİM EN İYİSİNİ BİLEN HAK SAHİBİDİR ŞİFALAR OLSUN İNŞALLAH
‎سْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم selamün aleyküm (ALLAH) c.c_Selamı bereketi mağfireti Peygamberimiz -Muhammed (s.a.v.) Şefaati üzerimize Hanemiz Aşımız Ocağımız şen hayırllı günler olsun inşaallah _______________BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM_______________ —–BİR MALIN SATILMASI İÇİN —————— Bir malın satılması için o mal üzerine (7) defa DUHA suresi, (7) defa FİL suresi okunup üflenirse Allah’ın izni ile o mal en kısa zamanda satılır (kaynak yazma ,1,s-169) ________________HER TÜRLÜ AĞRIYA KARŞI OKUMA _______________ ”Hastalıklı veya ağrıyan yerin üzerine el konularak Fatiha suresi okunur ve (7) defa şöyle dua edilirse o kimse Allah’ın izni ile şifa bulur (kitabül Fevaid,s-47) ________________YARIM BAŞ AĞRISINA __________ Yarım baş ağrısına yakalanmış bir hasta için hastanın sağ tarafına oturup, eline bir iğne alıp,aşağıdaki tertibin anahtarı durumundaki birinci harfe batırıp,besmele ile Fatiha suresini okuyup, daha sonra : Bismillahirrahmanirrahim. Fe men kane minküm meridan ev bihi ezen min ra’sihi fe fidyetün min sıyamin ev sadekatin ev nüsük. Üskün üskün üskün ve lehu ma sekene fil leyli ven nehari ve hüves semiy’ul alim. deyip okuma sırasında hastanın başını ağrıyan tarafa cevirmekgerekir . _____HACET İÇİN VEYA MUSİBETİ GİDERMEK İÇİN ______________ Bir kimsenin bir haceti varsa veya gam,keder,musibetisabet etmiş olsa gece yarısı kalksın .Abdest alsın,iki rekat namaz kılsın.Selam verince kıbleye dönerek Allah Resulü( s.a.v) üzerine (1000) defa şöyle salatü selam getirsin: Allahümme salli ve sellim ala seyyidina ve mevlana muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve tünkızüni biha min vahleti ve tükıylü biha asrati ve takdıy biha haceti. Muhakkak ki Allah Teala gammını ve kederini izale eder dileğini verir (Deyrebi ,s-57)_ ___________ALKOLİĞİ BU DURUMDAN VAZ GEÇİRMEK İÇİN ______________ Bir kimse, Mü’minun suresini geceleyin beyaz bir bez üzerine yazıp , içkiye mübtela bir kimsenin üzerine koyarsa , o kimse bir daha katiyyen içmeye cesaret edemez . (ed- Dürrü’n – Nazıym .) _______________BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM_________________ RUHU DARALIP TA UYUYAMAYANLAR İÇİN UYKUSUZLUK İÇİN DUA ____________ Allahümme garatin nücumü ve hedeetıl uyunü ve ente hayyun kayyumün la te ‘huzüke sinetün vela nevm.Ya hayyü ya kayyumü ehdi’Leyli ve enim ayni . arkasından felak nas surelerini okuyup dualayın RABBİM EN İYİSİNİ BİLEN HAK SAHİBİDİR ŞİFALAR OLSUN İNŞALLAH‎

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık