Tel :

CİNLERİN MUSALLAT OLMA SEBEBLERİ VE KURANLA TEDAVİ

3 yıl önce
7.739 kez görüntülendi

CİNLERİN MUSALLAT OLMA SEBEBLERİ VE KURANLA TEDAVİ
Reklam

1 ) Bilinen gercekler ve araştırmalr neticesinde cinler dumansız ateşten yaratılımş latif varlıklardır enerjisel boyuttadır, yaşayış tarzları inanışları insanlarla çok benzerlik gösterir.
2) Şeytanın cinsi erkektir ataları iblistir, cinlerde erkeklik dişilik vardır. Dişilerine PERİ denir ve Perilerde sınıflara ayrılır. Kraliçe periler cin padişahları gibidir ve ateş perileri genelde musallat olanlardır. Ateş perileri büyü yoluyla ya da kişiye aşık olmak suretiyle bedene girer musallat olur, devamlı olarak kişiyle ilişkiye girmeye çalışır ilişkiye girdikçe daha çok bağlanır ve güçlenir. Diğer bir türü de su perileridir ve bunların Müslüman olanlarını biz özellikle bedendeki cini çıkardıktan sonra bedene sokarız son temizliğini yapar, ne kadar tahribat olduğu bilgisini verir ve müdahalesini yapar, bir nevi hekimlik görevi görürler. Daha bunlar gibi birçok manevi varlıklar var ama, buradabunların hepsini anlatmak çok yazı yazmayı icap ettirir
3) Erkek olanlarına CİN denir. Ataları CANN’ dır. Yalın ateşten yaratılmıştır, insanlara çok benzerler. Yaşamları ve inanışları ile musallat biçimleri baz alındığında insanlar için en tehlikeli olanın SEMUM’ dur. Semum; şeytana çok yakındır, tamamen aynı felsefeyi taşırlar, güçlü ve çok azgındırlar. Müslümanları hiç sevmezler ve süluka gelmezler, en çok vesvese, çarpma ve ağır büyülerde çalışırlar. Diğer tehlikeli türü ise İFRİT’ tir. İfritler; çok azgın ve güçlüdürler, ağırlıkla büyücülerle çalışırlar, bir kısmı da normal musallatı tercih ederler. Elbette Müslüman olanları da vardır, ateist insanlara çok bulaşır ve acı çektirmekten müthiş zevk alır. Amacı ben üstünüm çünkü insanı ben yönlendiriyorum felsefesindedir ve devamlı şu sözü kullanır ‘’BEN’’ sözcüğü. Bu sözcük ki bir kibir sözcüğüdür .
CİNLERİN MUSALLAT OLMA ŞEKLİ
* Büyü yapıldığı zaman musallat olur, büyünün şekline göre gelen cinin gücü değişir.
* ALLAH’ ın zikrinden uzaklaştığınız zaman,
* Bedensel enerjiniz çok düşük olduğu zaman yani, yorgunluk anlarında,
* Üzerine basmak veya bevl etmek, banyo, tuvalet, lavabo ile geceleri evin dışına sıcak su dökmek.
* Cünüp gezmek, ve onlardan aşırı derecede korkmak. Korktuğunuzu hissettiği zaman daha fazla uğraşır, bu onları çok mutlu eder. Cinlerden korkmayın ALLAH’ a sığının şerlerinden ki onlar sizden korksun.
İnsanlar genelde 3 harfli derler ismini söylememek için ama, bu 3 harfli sözü onları daha da fazla kızdırıyor ve hırslandırıyor. Direkt cin deyiniz gelir diye korkmayın zira, her zaman yanınızdadırlar, ama devamlı da cin, cin demeyin ki bu sefer meraktan daha kalabalık gelirler. Özellikle korku filmi izlerken daha çok gelir, evlere girerler, kafir olanları tuvalet ve banyolarda olurlar, bu mekanlara girerken sol ayakla giriniz ve destur çekiniz. Yemeklerin üzeri kapatırken besmele ile kapatır iseniz yaklaşamaz, aynı şekilde elbiselerinizi de besmele ile çıkarıp koyunuz, çünkü besmeleyi şerif mühürdür cinlere dokunamazlar.
Not : Konu ile ilgili Peygamber Efendimiz HZ. MUHAMMED S.A.V ile şeytanın mükabelesini inceleyerek, size sunmuş olduğum bilgilerin sağlaması olduğunu görebilirisiniz. Bu bilgiler internet ortamı ve kitaplarda bulunmamaktır.

Cinler neden akşam ezanından sonra daha çok sıkıntı vermeye başlar?

Akşam ezanından sonra saldırma sebepleri; burada akşam ezanı okunurken o alemde sabah olur, ve alemden geçişler başlar, en büyük ve kolay geçişler gece 00:00 dan sonra olur. Alemler birbirine yaklaşır çabuk geçerler ve dolaşmaya başlarlar. Cinler enerji boyutunda oldukları için kendi alemlerinde enerji gibi sorunları yoktur, ama bizim alemimize geçtikten sonra bulunduğu her an kendi enerjisinden gider ve enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu enerji eksikliğini tamamlamak için, hayvanların bedenine girerek enerjilerini alır. Diğer bir yolu insandan alır bunu yapması için insanın bedenine girmek zorundadır. Bedendeki enerjinin belli bir miktarını alır bunun insana yansıması, aşırı yorgunluk, moral bozukluğu aşırı sinir gibi davranışlar şeklinde görülebilir. Herhangi hastalığınız yoksa yorgunluğunuzun büyük ölçüde sebebi cinlerdir. Evde gece mutfağa kalktınız veya lavaboya kalktınız. Birden bir gölge geçti ve ürperdiniz o anda cinlerden biri yanınızdan geçmiştir ve siz bundan korkmayın, hemen bir BESMELE çekin, İNŞAALLAH o ürperme ve korku hali geçer. Cinler korkudan beslenir ve çok eğlenirler siz onlardan korktukça daha fazla üstünüze gelirler. ALLAH insanı yaratılanların en şereflisi kılmıştır ve insanoğlu cinlerden üstündür. Onlar bunu kabul etmediği için isyan eder ve insanoğluna sıkıntı verir. ALLAH cinlere karşı biz insanoğluna çok büyük silahlar verdi; besmeley-i şerif ve bütün ayetler… Şunu da unutmayalım! Cinlerin musallatı ALLAH’ ın izniyle olur, rabbim böyle imtihan etmeyi dilerse musallat olurlar. Cinlerden de iman eden Müslüman ve mümin cinler vardır, bu cinlerde evlerde bulunur, bu cinler insanlara sıkıntı verip korkutmamak için kendini hissettirmezler. Cinler maddeye fiziki enerji uygulayamazlar yani, madde aktarımı yapamazlar, tabiî ki Hz. Süleyman A.S. zamanındaki ifritlerden bahsetmiyoruz. Şu an sadece büyücülerle çalışan büyük ifritler veya semumlar sadece birkaç saç teli veya ufak bir parça alabilir, bunun için de her şeyde Besmele çekmek olası bir sıkıntıya karşı size kalkan olur. Çünkü; büyücülerde ne merhamet ne acıma duygusu vardır, aynı şekilde onlarla çalışan kafir grubu da siz değerli kardeşlerimizden acizane ricamız her zaman Besmele ile yaparsak her işi, bu kafirlerde başarısız olurlar, her zaman kalp ve dil zikirde olmalı. Birkaç önemi hatırlatma! Eğer ki musallat yaşıyorsanız, cinleri görüyorsanız, duyuyorsanız ALLAH’ ın izniyle tedaviniz kolaydır, ama bedene tam yerleşen ve çıkmak istemeyen cin, ses ve görüntü açmaz ki, tespit edilmesin ve rahatça yaşasın bedende. Bedendeki cini tespit etmenin yolları; bazı tütsüler vardır ki kendini asla gizleyemez mutlaka açık eder kendini. Eğer kendinizi ibadete soğuk hissediyorsanız ve devamlı istemeyerek harama yöneliyorsanız, temizlenmek istemiyorsanız, bu musallata maruz kalmışınız demektir.
Buradan define işiyle meşgul olan kardeşlerimize de bir kaç önemli hatırlatma yapalım! Altının enerjisi vardır, bu şekilde bağlanma ve sahiplenme olur. Diğer yolu büyü ile görevli bağlanır ve altının görevlileri güçlü olur. Sebebi; devamlı olarak enerji alır ve vermek istemez, bu işlerle uğraşan kardeşlerimiz mutlaka o bölgeye girmeden önce kendinizi Ayetel Kürsi ile korumaya almanız lazımdır. Halk arasında yaygındır, cinler defineyi kaçırdı yer değiştirdi.
Böyle bir şey mümkün değildir, fiziki maddeye işlem yapıp yer değiştiremez sadece, kişilerin öyle hissetmesini sağlar ki alamasınlar. Devamlı halisilasyon gösterir, korkutmaya çalışır, o mekanlarda musallat olma oranları daha yüksektir.
Bir hatırlatma daha! Günümüzde havas kitaplarında ve internet ortamında yüzlerce cin, ifrit, hadim hüddam davetleri gezmektedir. Birçok kardeşimiz bunlara inanarak bu işe soyunur, okumaya başlar. Başladığı andan itibaren, gayb alemi bunu bilir yani (cinler alemi )ve derler ki! Bir kişi daha tuzağımıza düştü der ve kişinin karşısına çıkar, bir evliya görünümünde ve kişi de hadim geldi sanır. Kardeşler! Bu işler böyle kolay değildir, cin ile hadimi ayırt etmenin tek bir yolu vardır: Bunu bilmeyenler hemen inanır cine ve, artık cinin esiri olmuş demektir. Günümüzde ki Türkçe’ ye çevrilmiş havas kitaplarında ki ve internetteki bilgiler eksik ve yanlıştır. Denemeyiniz, bu şekildeki musallatlar daha ağırdır çünkü, kişi isteyerek kendine musallat etmiştir.
Gerçekten kişi ilme talebe olmak istiyorsa rahmani olarak ölmeden, ölecek, öğretmenine, şeyhine ölü gibi teslim olacak, farz ibadetlerinin yanında peygamberimizin sünnetine çok sıkı sarılacak ve maneviyatını çok yüksek tutarak yaşayacak bir yaşam tarzı belirlemelidir. Belirli tesbihatları çok dikkatli çekmek lazım ve haramlardan tamamen kalbi çevirmek gerekir, uzun bir süreçtir hemen öyle bir haftada olacak bir iş değildir. Uzun yıllar eğitim ve staj döneminden sonra ilimle ilgili gerekli icazetler verilir.RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH c.c ADIYLA سْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Bismillahirrahmanirrahim
ŞEYTANDAN VE ŞEYTANLAŞMIŞ İNSANLARIN ŞERRİNDEN ALLAHA SIĞINIRIZ…

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık